Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Снова про Росукрэнерго, или Кто в тереме живет

26 січня 2006 pоку

АМКУ НАГАДУЄ РОСУКРЕНЕРГО ТА НАФТОГАЗУ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ НАДАННЯ ВІДПОВІДНИХ ДОКУМЕНТІВ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

У зв’язку із інформацією деяких ЗМІ про те, що документи для створення газового СП вже знаходяться в Антимонопольному комітеті України на перевірці, прес-служба Комітету уповноважена заявити.

На цей час у Антимонопольного комітету відсутня передбачена законодавством інформація, необхідна для аналізу з метою прийняття рішення по суті.

Зокрема, сторони все ще не надали проекти установчих документів створюваного підприємства та інформацію про механізми постачання й реалізації газу в Україні.

Також не вистачає повної інформації щодо осіб, пов’язаних з «ROSUKRENERGO» відносинами контролю.

Отже, ці обставини поки що не дозволяють Комітету розпочати ретельну оцінку можливих наслідків для ринків України та продовжують затримувати прийняття відповідного рішення.

У цьому зв’язку Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв знову наголосив: «Спеціально створена група фахівців Комітету продовжує роботу у безперервному режимі. Ми постійно консультуємо заявників, надаємо їм усю необхідну методичну допомогу. Тож з нашого боку належну співпрацю забезпечено. Однак, за відсутності необхідних документів, Комітет досі не може почати розгляд питання по суті, а відтак і прийняти рішення. І оперативність цього залежить виключно від зацікавлених у створені СП сторін».


http://www.amc.gov.ua/reports/?id=404

Интересно, узнают или нет? И если узнают, то расскажут или нет?
Subscribe

 • "Я с двухтысячного года слежу за этой схемой"

  Номер "Уральских пельменей" от 20 октября. Миллион просмотров. Смотреть до конца.

 • инцидент

  Как известно, 21 ноября в городе Уокешо (Wakesha), штат Висконсин, случилась трагедия. Во время рождественского парада в центре города некий…

 • Наука и только наука

  Как многие, наверно, слыхали, город Вашингтон по факту представляет собой конгломерат нескольких административно-территориальных образований. В…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments