Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Украинские прослушки. 16 декабря 2004

http://5tv.com.ua/pr_archiv/136/0/255

"Закрита зона"/ЗВИЧАЙНИЙ БАНДИТИЗМ
16.12.2004

"Все можна зробити штиками. Але всидіти на них – ні."
Еміль Жирарден.

Вибори - 2004 увійдуть в історію України, як найбрудніші та найганебніші. Для досягнення перемоги свого кандидата будь-якою ціною, влада вдавалася до підкупу, підробки виборчої документації, йшла на співпрацю з бандитами. Після першого туру, в якому переміг опозиційний кандидат Віктор Ющенко, в країні почалося справжнє свавілля.

Брутальна поведінка влади спричинила помаранчеву революцію після другого туру голосування. За підтримки народу Верховний Суд скасував як несправедливу оголошену старим складом Центральної виборчої комісії перемогу Віктора Януковича. Тепер, 26 грудня відбудеться переголосування. І для того, щоб воно пройшло чесно, треба знати що вчинили особи, які ще тоді відчували втрату своєї влади.


Володимир Ар’єв, автор програми:
- Поранений і загнаний в кут хижак є найнебезпечнішим. Саме таким виявилися люди, які протягом останніх років керували державою. Втрата повноважень означає для них відповідальність за вчинені злочини, яких було немало. Тому боротьба для них вийшла далеко за межі політичного протистояння. Це була війна за виживання.
Навіть після того, як в Україні відбулися зсуви у кращий бік, ці особи нікуди не ділися. Вони залишаються в країні і далі становлять небезпеку. Вони готові використовувати будь-яку підтримку - починаючи від церкви і аж до кримінального світу. Цьому є прямі докази. В двох епізодах найтяжчого для української демократії місяця – листопада 2004 року.

ЧАСТИНА ПЕРША. ШТАБ ЯНУКОВИЧА

У провладного кандидата протягом виборчої кампанії існувало кілька штабів. Публічний розташований в Києві у колишньому кінотеатрі «Зоряний», неподалік від Центрвиборчкому. Він діяв підкреслено відкрито і цивілізовано.

Але був і таємний штаб – тіньовий. Він був розташований біля будівлі Кабінету міністрів на Музейному провулку, 10. Звідсі відбувалося справжнє керівництво кампанією прем»єра. І він про це знав.

Володимир Ар’єв, автор програми:
- До «Закритої зони» потрапили записи телефонних розмов керівників цього штабу і високих посадових осіб. Більше двох годин записів доводять – влада сфальсифікувала вибори. Розмови розкривають як це робилося у тіньовому штабі Януковича. Ми наведемо найцікавіші моменти. Розмови відбувалися між першим та другим туром голосування, а також після другого туру. Йшлося про дві речі - агітацію та механізми фальсифікації виборів.

В агітаційній кампанії штаб задіяв навіть церкву, яка є відокремленою від держави. Українська православна церква московського патріарахату виступила на боці прем»єр-міністра Януковича. І зробила це не безкоштовно.

6 листопада, після першого туру виборів вдень відбулася телефонна розмова між отцем Віталієм Косовським та одним з керівників штабу Януковича Юрієм Левинцем. Вони говорять про оплату агітаційних послуг священників.

6 листопада 2004р. 15:24. Співрозмовники: отець Віталій Косовський (УПЦ Московського патріархату) та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Косовський: Юрий такой разговор, ну раз уже финансовая сторона пошла то ее наверне нужно сделать правильно.
Левинець: Конечно
Косовський: Накануне в суботу мы беседовали с Блаженнейшим (мітрополит Володимир Сабодан) и он сказал: «Отец Виталий вы вызначьтесь кому воно нужно». Я им сказал, что было направлено всем и мы этот вопрос обсудили, что это неправильно. Протому что есть село, а есть епархия. Представьте себе одеський митрополит получает 1000 гривен, он смотрит и думает: «что это поиздевались над ним специально?»
Левинець: Да это смешно
Косовський: Поэтому он сказал отец Виталий определитесь… Это понятно, мы работали, но сейчас у нас программа: во вторник, в среду, в четверг и в пятницу 3 архирея поедут или полетят мы уже сегодня разговаривали по поводу самолетов и с державой общались в частности полетят на епархиальное собрание, куда будут вызваны все священники. Не благочинные а все. И там раздается им литература, то что мы сейчас сделали и архирей с Киева и управделами. Я вот сейчас сижу у меня вот эти списки, которые мне отдала Елена Николаевна, я на них рисую не на всех, то есть я выбираю толковых, тех с кого можно спросить, когда мы уже приедем туда. Я выбираю, так сказать те приходы, и ставлю на них сумму, как мы обговорили тогда с премьером за обедом. Он сказал обратитесь к Журавскому и с ним все вопросы решайте. Но вот этот вопрос мы или будем решать, да? Или.. Но премьер тогда сказал, вы назначьте, а у нас есть возможности и мы поможем тем кого вы считаете нужным, и кто нуждается.
Левинець: Понятно. Я сегодня же переговорю с этими господами. И еще раз поставлю им задачу. И если вы не против, пусть мне Виталий Станиславович (Журавский) перезвонит мне сегодня вечерком. Хорошо?
Косовський: Да. Еще вот завтра если сейчас Сережа Левочкин договаривается, может премьер сегодня будет в Вышгороде, там будет блаженниший..
Левинець: Я понял
Косовський: Поэтому если еще нужно будет этот вопрос поднять… я еще
Левинець: Спасибо

Після цієї розмови у церквах, які належать Московському патріархату масово почали роздавати агітаційну літературу за Януковича і проти Ющенка. За 5 днів, 11 листопада один з отців робить публічну заяву.

Отець Віталій:
- Ми вважаємо, що для нашої церкви краще буде якщо президентом буде Янукович. Ми в політику не втручаємося. Ми не заставляємо своїх прихожан голосувати тільки за Януковича. Ми росказуємо у кого які справи.

Про власні фінансові справи зі штабом Януковича прихожани церков московського патріархату швидш за все не дізналися.

Здобувши політичну підтримку священників, тіньовий штаб приступив до спецоперацій з фальсифікації другого туру виборів. Один з пунктів плану – вкидання до скринь бюлетенів за Януковича. Це було помічено по всій Україні.

Як вдалося з»ясувати із записів розмов, бюлетені були підробленими. Вони друкувалися в Росії за спеціальним таємним замовленням. Говорячи по телефону, підробні бюлетені мали кодову назву – «пєчєньє».

18 листопада між керівництвом штабу та невідомими – очевидно виконавцями замовлення – відбувається діалог, який свідчить про не дуже якісний друк фальшивок. «Пєчєньє» недопекли.

18 листопада 2004 р. 17:54. Співрозмовники: невідомий та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Левинець: Василий Михайлович
невідомий: Да
Левинець: Тут вопрос такой у наших друзей-соседей. А можно будет киевские печати поставить на документах или нельзя?
невідомий: Я думаю, что можно будет.
Левинець: А, можно, будет, ну хорошо.
невідомий: А вы смотрели, что мы взяли?
Левинець: Что?
невідомий: Ну, то, что в ящиках смотрели это печенье?
Левинець: Да, видел.
невідомий: Ну, вы видели, что оно отличается сильно?
Левинець: Да, да… Я только не могу понять почему.
невідомий: Сильно отличается. И притом везде отличается. И что делать?
Левинець: Не знаю
невідомий: Там совершенно другой шрифт
Левинець: Я знаю.

Дзвінок виробникам фальшивих бюлетенів теж не дає штабістам розуміння ситуації.

18 листопада 2004 р. 17:56 співрозмовники невідомий та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Левинець: Андрей Викентьевич!
невідомий: Да
Левинець: Мы посмотрели на печенье. Дело в том, что оно отличается.
невідомий: То, что мы сделали? Оно в процессе притирки будет такое же
Левинець: Дело не в этом, там видимые изменения есть.
невідомий: Не должно этого быть
Левинець: Есть. Я только не могу понять почему это произошло. Мы тут все не можем понять.
невідомий: Не должно этого быть.

Інформація про неспівпадіння фальшивих бюлетенів зі справжніми викликала паніку. Юрій Левинець дзвонить до Сергія Клюєва – брата віце-прем»єр-міністра з питань паливно-енергетичного комплексу Андрія Клюєва. Сергій є працівником штабу Януковича.

18 листопада 2004 р. 17:58. Співрозмовники:
Сергій Клюєв та Юрій Левинець (обидва - працівники штабу В.Януковича)

Левинець: Сережа
С.Клюєв: Да
Левинець: Ну, звонил Василий Михайлович, он тоже обратил внимание, что печенье сильно разнится. Ты Андрею (Клюеву?) говорил об этом?
С.Клюєв: Не-а
Левинець: А чего?
С.Клюєв: Не знаю. Это, конечно ерунда. Можем… попалить все. Здесь – точно. Там прокатит – никто не обратит. А здесь – нет. Что делать не знаю. Сказать Андрею надо?
Левинець: Я думаю, да.

«Пєчєньє», судячи з результатів другого туру, було спрямовано до найбільш надійних областей – з точки зору контролю адміністравним ресурсом.

Володимир Ар’єв, автор програми:
Фальшиві бюлетені «прокатили» в регіонах, де члени комісій контролювалися штабом Віктора Януковича. Саме підробки лежали пачками в урнах, що зафіксували спостерігачі. Вони стали основою для фальсифікації волевиявлення народу у другому турі. Але обмежитися вкиданнями підробок влада не стала. Важливим моментом було контролювати надходження даних з виборчих округів до Центральної виборчої комісії.

У суботу 20 листопада, за день до виборів у тіньовому штабі Віктора Януковича виникає паніка. Керівники штабу не впевнені, що голова ЦВК Сергій Ківалов надасть їм коди доступу до інформаційного серверу Центрвиборчкому, куди стікається інформація про підсумки голосування з усієї України. Юрій Левенець дзвонить Віктору Медведчуку.

20 листопада 2004р. 17:32
Юрій Левинець дзвонить в приймальну голови Адміністрації президента Віктора Медведчука

- Приемная
Левинець: Здравствуйте, это Левинец . Передайте Виктору Владимировичу что у нас ничего не происходит
- А его нету, он на мобильном
Левинець: Я это знаю, вот поэтому если можно вы ему передайте
-Такую фразу?
Левинець: Да, это очень серьезный вопрос. Он знает в курсе и держит на контроле. У нас ничего не происходит
- Хорошо, ясно сейчас передадим.

Після цього Левинець їде до будівлі ЦВК на площу Лесі Українки. Але потрапити до Ківалова не може, боїться щоб його не помітила опозиція. Тим часом в приймальні Ківалова вже сидить віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

20 листопада 2004р. 19:42. Співрозмовники: Андрій Клюєв (віце-прем»єр-міністр України) та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

А.Клюєв: Юрий Анатольевич
Левинець: Да Андрей Петрович
А.Клюєв: Мы там здесь в приемной у того друга
Левинець: Андрей Петрович, там депутаты ходят как я могу там быть в приемной? Ну представьте себе там Петя Порошенко ходит меня увидит.
А.Клюєв: У Вадима сядь
Левинець: Андрей Петрович там все уже есть, нужно дать команду одному человеку и все.
А.Клюєв: Я понимаю, там значит Виктор отправил своего человека и как только он зайдет… ты понял, там надо непосредственно ходить
Левинець: Я понимаю, но еще раз говорю, если я там возле этого появлюсь Андрей Петрович, и меня снимут на камеру, ну это п…ц!
А.Клюєв: Где ты там можешь появиться?
Левинець: Да где угодно, только не на этом этаже. Я могу встать рядом, где-то еще, но меня знает весь Верховный Совет. А там идет заседание ЦВК сейчас, на нем сидит Ключковский, Порошенко.
А.Клюєв: Я понял, ну тогда где-то рядом будь

Проходить півгодини. Очевидно, за цей час Ківалова вмовити не вдається. Штаб Януковича підозрює, що голова ЦВК порушує попередні зобов»язання перед ними.

20 листопада 2004р. 20:15.
Співрозмовники: Едуард Прутник та Юрій Левинець (обидва - працівники штабу В.Януковича)

Прутнік: Алло
Левинець: Да Эдуард Анатольевич
Прутнік: Привет дорогой, куда пропал?
Левинець: Да у нас тут форс-мажор, мы в мыле все, жопа из-за этого зассухи
Прутнік: Кого?
Левинець: Друга Сергея нашего (Ківалова)
Прутнік: А я понял, ты там да?
Левинець: Да
Прутнік: Я понял… ну помощь никакая не нужна?
Левинець: Какая? Мы в стопе
Прутнік: А что такое?
Левинець: Ну б…ство, чистой воды
Прутнік: Ни х…я себе!
Левинець: Ой б…ь как меня это все за…ло
Прутнік: Ну решаемо? Разводной?
Левинець: Ну не знаю, всем все сказал, но мы в стопе
Прутнік: А ты будешь здесь? Или там будешь?
Левинець: Ну пока не запустим… я должен посмотреть как все будет реально
Прутнік: Ты имеешь в виду, механизм не работает?
Левинець: Ну да
Прутнік: Вот тот?
Левинець: Да
Прутнік: Ох…ть можно! Ну ладно не будем… Освободишься звякни
Левинець: Хорошо

За дві з половиною години штаб Януковича очевидно вдається до певних дій. Ківалов сам дзвонить до Левинця. Невдовзі викликає до себе і Андрія Клюєва.

20 листопада 2004р. 22:53. Співрозмовники: Сергій Ківалов (тоді - голова ЦВК) та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Ківалов: Алло!
Левинець: Да Сергей Васильевич, это Юрий Анатольевич
Ківалов: А ты где?
Левинець: Я недалеко
Ківалов: Ну че? Игра пошла?
Левинець: Нет а че случилось?
Ківалов: Ну вот приедь ко мне сюда в кабинет
Левинець: Еду

20 листопада 2004р. 23:14. Співрозмовники: Андрій Клюєв (віце-прем»єр-міністр України) та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Левинець: Да Андрей Петрович
А.Клюєв: Че он меня вызывает
Левинець: Ну я не понимаю, что там происходит скажу откровенно, потому что сейчас туда поехали люди, их просто оттуда отправили назад на х..й и все. Я так понимаю он будет вам рассказывать причины по которым он не может. + Потому что люди приехали, им сказали, да, да, конечно но ничего не сделали, только что люди оттуда уехали.
А.Клюєв: Назад пусть возвращаются
Левинець: Хорошо, есть
А.Клюєв: Я еду туда

20 листопада 2004р. 23:32. Співрозмовники: невідомий та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Левинець: Туда едут - сейчас мне перезвонили серьезные люди, очень, поэтому если можно вы вернитесь туда.
невідомий: Я пока никого возвращать не буду.. Потому что они там просидели 2 часа на улице ждали, потом зашли час там просидели, и если договариваются то делают, а если саботаж то…
Левинець: Я понимаю
невідомий: Давайте договоримся, сейчас без эмоций, если вы там принципиально договоритесь, то мы спокойно завтра прийдем туда в 8 утра и мы спокойно завтра у нас к 12 все будет работать. Поэтому мы все успеваем. Вопрос в следующем надо договориться так, чтобы договоренности работали, но не так чтобы мы договариваемся..
Левинець: Поймите меня правильно, туда едет сейчас Андрей поэтому он скажет «Вперед», поэтому он сейчас едет туда и он мне сказал чтобы люди были там и они соазу преступили.

Близько півночі до Центрвиборчкому приїхала важка артилерія. Звідти щось мають винести. Очевидно, це річ, заради якої влаштовано нічні роз»їзди.

20 листопада 2004р. 23:51. Співрозмовники: Віктор Медведчук (голова адміністрації президента) та Сергій Клюєв (працівник штабу В.Януковича)

Медведчук: Ало, Сергей
С.Клюєв: Да
Медведчук: А это снова беспокоит. Медведчук. А где вы сейчас находитесь?
С.Клюєв: Здесь у входа стою, там где ГАИ стоит
Медведчук: А что вас не пропускают?
С.Клюєв: А мне сказали… если что я заберу и еду куда надо
Медведчук: Что?
С.Клюєв: Мне сказали, что сейчас вынесут и я повезу куда надо
Медведчук: А ты знаешь кто тебе должен вынести?
С.Клюєв: Да
Медведчук: То есть ты просто ждешь там?
С.Клюєв: Да
Медведчук: А ну подожди минуточку… А, ну все тогда, тогда находись там и жди.

Пізніше стане зрозуміло, що з приміщення винесені коди доступу до серверу ЦВК.

21 листопада 2004р. 00:26. Співрозмовники: невідомий та Сергій Клюєв (працівник штабу В.Януковича)

С.Клюєв: Алло
невідомий: Да
С.Клюєв: Все нормально
невідомий: Ало Сергей, ну что у вас?
С.Клюєв: Все нормально
невідомий: Цифры сделали или коробку?
С.Клюєв: Нет, все нормально, без коробки
невідомий: Я понял
С.Клюєв: Все нормально, все там есть
невідомий: Ничего не надо?
С.Клюєв: Нет, пока все хорошо

Очевидно, Ківалову щось пообіцяли або натиснули. Вранці 21 листопада, у день проведення другого туру відбувається знакова розмова, яка натякає на механізм вирішення питання з головою Центрвиборчкому.

21 листопада 2004 р. 10:41. Співрозмовники: Віктор Медведчук (голова адміністрації президента) та Юрій Левинець (працівник штабу В.Януковича)

Левинець: Алло
- Алло, Юрий Анатольевич
Левинець: Да!
- Доброе утро, соединяю вас с Медведчуком Виктором Владимировичем.
...
Левинець: С праздником демократии Виктор Владимирович
Медведчук: Спасибо, Юра. Объясни, там наш друг, с которым мы вчера с тобой вечером были, говорит что у него вообще ничего не поступает.
Левинець: Нет, там как раз сейчас все заканчивают, а ему и не может сечас что то поступать, сейчас там ребята все заканчивают , сейчас все будет, буквально осталось 15-20 минут.

Що мало поступати Сергію Ківалову? Розмова відбувається вранці 21 листопада. Очевидно, результатам виборів надходити зарано – тільки дві з половиною години як відкрилися дільниці. Очевидно, має надійти щось інше.

За кілька днів, 24 листопада, на мітингу на майдані Незалежності народний депутат Микола Томенко повідомив, що на рахунок фірми «Самара і Кактус», яка нібито належить доньці Ківалова, надійшло понад 21 мільйон доларів. Ківалов спростовує це і обіцяє написати книгу про вибори.

Сергій Ківалов – екс-голова ЦВК
Опасения? Есть, по факту возбуждено дело, по факту на сервере. Но я хочу подчеркнуть – в соответствии с законом значение имеют только протоколы. А то, что в сервере никогда не будет 100%... 97-98.

Володимир Ар’єв, автор програми:
22 листопада внаслідок очевидних фальсифікацій починається помаранчева революція. Першів дні на майдан Незалежності приходять кияни, поки до столиці їдуть небайдужі з усієї України. Небачена досі акція протесту до смерті налякала владу. Вона вирішила кинути на людей бандитів.
Єдине що не врахували політичні керівники кримінальних структур – міліція, особливо середні та нижні чини - підвелася з колін і почала виконувати свої обов'язки – служити народу.

ЧАСТИНА ДРУГА. БАНДИТИ

Закарпаття. Звідси у 1998 році починали свій політичний шлях соціал-демократи об’єднані. СДПУ(о) досі вважає цей край своєю вотчиною. Нинішній губернатор Закарпаття – Іван Різак, представник об»єднаних есдеків. У 2004 році Закарпаття стає символом зрощення влади і криміналу. Навесні маленьке містечко Мукачеве потрапляє у центр уваги світової громадськості через брутальні вибори міського голови.

За півроку на президентських виборах кримінал переходить всі межі. Побої на дільницях стають масовими. Народний депутат Юрій Оробець відзняв на відео, як члени комісій пачками кидають в урни бюлетені. Депутатська недоторканість не врятувала його від рук бандитів. Так він виглядав 21 листопада.

Юрій ОРОБЕЦЬ - народний депутат України
- Тут навідалася банда – не менше 100 осіб, яка увірвалася в коридор і відбирала у мене камеру. Я не дав. Мене почали по кругу бити. (...) Керує цією бандою Іван Чубирко, радник Різака, голови ОДА... Він же родич по жіночій лінії Медведчука.

Діяльність злочинних груп відбувалася при повній бездіяльності правоохоронців. Складалося враження, що подекуди керівництво міліції просто прикриває бандитів. Але помаранчева революція зачепила і людей в уніформах. Чесним міліціонерам набридло миритися з беззаконням.

Боєць спецназу до затриманого бандита: "Як ви остопизділи цій державі!"

26 листопада. В Києві п»ятий день триває революція. В Ужгороді на стадіоні “Авангард”, де базується футбольний клуб «Закарпаття», вже кілька днів гуртуються особи кримінальної зовнішності. До міліціонерів потрапляє інформація, що ці люди озброєні і готуються до кровопролиття.

Юрій РАХОВСЬКИЙ, заступник начальника карного розшуку міста Ужгород
- Вони брали участь у погромах на виборчих дільницях на виборах мера Мукачева, вони зробили декілька нальотів під час виборів президента. (...) І ця група має намір вчинити напад на мирну демонстрацію, яка проходила в місті Ужгород.

Обласне керівництво Закарпатської міліції на чолі з генералом Варцабою ігнорує це повідомлення. Працівники карного розшуку та управління по боротьбі з організованою злочинністю вирішують діяти самостійно.

Юрій РАХОВСЬКИЙ, заступник начальника карного розшуку міста Ужгород:
- На зборах офіцерів ми прийняли рішення, щоби прийняти міри по затриманню цього формування. Даби ми предотвратили кровопролиття.

Міліціонери звертаються за зброєю для здійснення операції. Їм відмовляють. Натомість на стадіоні їх зустрічають пострілами.

Юрій РАХОВСЬКИЙ, заступник начальника карного розшуку міста Ужгород:
- Нам зброю керівництво не видало...

Сергій РАТУШНЯК, народний депутат
- Варцаба находится возле отеля «Спорт» вместе с прокурором Лемаком. Запретил выдавать УБОЗовцам оружие. По работникам ВД был открыт здесь огонь.

На допомогу колегам приходять бійці “Беркуту”. Затримано велику групу осіб та десятки авто. Навіть поверховий огляд автомобілів доводить – операцію проводили недаремно. Серед затриманих чимало дублерів футбольного клубу “Закарпаття”.

Очевидно, паралельно до футболу “Закарпаття” займається розвитком на Україні бейсболу. Інакше навіщо така кількість саморобних біт? В автомобілях знайдена також зброя, яку важко віднести до будь-яких видів спорту.

Сергій РАТУШНЯК, народний депутат
- Вот это оружие СДПУ(о) – Різака, Варцаби, Лємака. (...) Таким образом они занимались виборами единого кандидата. Вот представители единого кандидата.

Затримані автомобілі зі зброєю направляють на стоянку міського управління ДАІ. Невдовзі у справу втручається губернатор Закарпаття Іван Різак.

Іван РІЗАК, голова Закарпатської ОДА
На мое имя поступила жалоба президента клуба футбольного, жалоба десятков людей, что вчера спецподразделения милиции захватили силой стадион. (...) Это действительно ЧП, было спецподразделение, хотя они говорят, что были безоружные, но руководство УВД меня поставило в известность, что они билі с оружием і руководство клуба говорит, что даже стреляли в воздух. (...) Пришлось лично с помощью прокурора области вмешатся в ситуацию.

Втручання влади допомогло. Майже усіх затриманих на стадіоні керівництво обласного управління внутрішніх справ випускає на свободу. Рано вранці наступного дня губернатор разом зі своїм радником, родичем голови адміністрації президента Віктора Медведчука Іваном Чубірком прибуває до обласного ДАІ, де як речові докази, знаходяться автомобілі зі зброєю.

Іван РІЗАК, голова Закарпатської ОДА
- Нет, я не приехал забирать, я лично приехал пообщаться с руководством ГАИ, чтобы разобратся, есть ли основания для задержавния личного имущества граждан.

Працівник спецпідрозділу БЕРКУТ
- Полчаса назад явился Ризак, хотел забрать машини. (...) Ми взяли под охрану еті машини і будем охранять іх до последнего.

Що ж це за громадяни, які не самі прийшли за своїми авто, а зрання відправили вирішувати проблеми голову адміністрації? Може, думали, що Іванові Різаку простіше буде забрати машину, в багажнику якої, за словами правоохоронців, знаходився пластид, вибухівка, що її використовують лише терористичні організації?

Але міліції набридло коритись злочинним наказам. Губернатор змушений був повернутися ні з чим. Під вигуки мешканців міста, що чергували тут вдень і вночі. З ними Різак не схотів розмовляти.

Випущені на волю бандити переховуються. Місце вони вибрали надійне. Облдержадміністрація.

Юрій РАХОВСЬКИЙ, заступник начальника карного розшуку міста Ужгород
- Проходила в нас інформація, що декілька чоловік знаходились в ОДА...

Сергій РАТУШНЯК, народний депутат України
- Их прячут в кабинете Ризака!

Управління по боротьбі з організованою злочинністю та Ужгородська міська міліція, попри шалений тиск, висловили недовіру керівництву обласного управління внутрішніх справ. І мають намір довести розпочате до кінця. Щоб бандити сиділи в тюрмах.

Володимир Ар’єв, автор програми:
- Фальсифікація виборів та бандформування під прикриттям влади – ланки одного ланцюга. Він виводить на найвищих посадовців, які готові на все аби не втратити владу. Навіть зараз, після поразки.
Сьогодні, коли перспектива втратити все як ніколи сильна, вони спробують зірвати проведення переголосування 26 грудня. Вони будуть намагатися вчинити так, щоб вибори взагалі визнати недійсними. Щоб протриматися ще нагорі і придумати як знищити паростки нової української демократії.
На совість цих осіб, на те що вони змінилися розраховувати не варто. Вони залишилися небезпечними, але вже не такими сильними. Вони слабші за народ, який остаточно зрозумів що діюча останні дні влада являє собою звичайний бандитизм і що з ним можна боротись.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments