Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Генеральная прокуратура Украины - или компромат.уа?

[06/12/2004]

Лазаренко повертається?

Проблема екстрадиції в Україну екс-прем’єр-міністра Павла Лазаренка може вирішитися сама собою. Пан Лазаренко, обвинувачений у скоєнні низки тяжких злочинів, обіцяє добровільно повернутися в країну. І про це повідомляють ЗМІ. Щоправда, повернеться екс-прем’єр лише за умови приходу до влади команди Віктора Ющенка. Бо саме з цією командою він пов’язує можливість зняття з себе усіх обвинувачень.

Отже, Павло Лазаренко сподівається, що за нової влади участь у замовному вбивстві вже не буде розцінюватися як злочин? І вірить у те, що розкрадання державних коштів буде заохочуватися? Певно, у нього є підстави для подібних висновків, адже за нової влади країною правитимуть його найближчі соратники.

У Генеральної прокуратури залишається лише одне запитання: куди подіне новий Генеральний прокурор, на призначення якого так розраховує Павло Лазаренко, сотні томів кримінальної справи, у яких задокументовано численні злочини особисто екс-прем’єра, а також його соратників і соратниць?

Автор: Прес-служба Генеральної прокуратури України


http://www.gpu.gov.ua/ua/news.html?id=986

Жаль, им никто не объяснил, что в заявлениях государственных учреждениях лучше обходиться без вопросительных знаков. Смешение стилей.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments