Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Продолжение диалога

Коментар Прес-служби МЗС України

Міністерство закордонних справ України уважно поставилось до факту появи коментарю офіційного представника МЗС РФ Олександра Яковенка щодо "серйозних перешкод роботі представників російських засобів масової інформації, які перебувають в Україні", "погроз фізичної розправи" та "фактів зриву передач в прямому ефірі".

У зв'язку з цим МЗС України негайно звернулося до Посольства РФ в Україні, а також керівників акредитованих в нашій державі провідних російських ЗМІ з проханням повідомити про факти можливих утисків або перешкоджання діяльності російських журналістів, оскільки станом на 1 грудня ц.р. до Прес-служби МЗС не надходило жодної інформації з цього приводу.

У відповідь Посольство РФ у Києві не надало таких даних, пообіцявши, водночас, звернутися до Департаменту інформації і друку МЗС РФ для з'ясування, які саме факти мав на увазі офіційний представник МЗС РФ. У свою чергу, МЗС України доручило Посольству України в РФ також звернутися до Департаменту інформації і друку МЗС РФ для отримання відповідних роз'яснень.

Питання забезпечення вільної та безперешкодної діяльності представників іноземних ЗМІ є одним із пріоритетів роботи Міністерства закордонних справ України. На адресу МЗС не надходило скарг на умови роботи від акредитованих в Україні представників іноземних mass-media. В разі, якщо такі звернення матимуть місце, МЗС буде готове дуже уважно працювати з кожним із них.


http://www.mfa.gov.ua/information/card.shtml?mfa/2004/12/0101.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments