Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Декреты Ющенко

Оригинал - http://www.razom.org.ua/ua/news/4239

Тексты:Декрет №1 Комітету національного порятунку

Про відновлення народовладдя в Україні


Керуючись Конституцією України, яка проголошує єдиним джерелом влади в Україні народ, спираючись на волю українського народу, громадян України всіх національностей,

– зважаючи на те, що Президент України Кучма не виконав свого обов’язку по гарантуванні державного суверенітету, дотримання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина,

– зважаючи на те, що прем’єр-міністр України Янукович не забезпечив покладених Конституцією України на Кабінет міністрів України обов’язків організував пряму фальсифікацію виборів Президента України і керував цим процесом фальсифікації,

– констатуючи те, що ЦВК на чолі з Ківаловим ішла шляхом потурання фальсифікації виборів, і стала інструментом наруги над волевиявленням громадян України,

– діючи в умовах смертельної небезпеки, яка нависла над народовладдям в Україні.

– у зв’язку з фальсифікацією волевиявлення громадян України на виборах Президента України, з метою захисту справжніх результаті волевиявлення виборців, висловлених ними під час другого туру виборів Президента України 21 листопада 2004 року,

– протидіючи спробам узурпації державної влади в Україні кримінальними кланами,

– захищаючи право теперішнього та майбутнього поколінь громадян України на вільне, заможне та гідне життя,

– керуючись підтримкою органів місцевого самоврядування та десятків мільйонів громадян України,

Комітет національного порятунку України вирішує:

1. Утворити народний орган захисту Конституції України – Комітет національного порятунку.

2. Покласти на Комітет національного порятунку відповідальність за громадсько-політичну ситуацію в державі, захист Конституції України, державного суверенітету України, прав і свобод людини.

3. Звернутися до народу України, громадян усіх національностей із закликом піднятися на захист Конституції України.

4. Цей Декрет набирає чинності з моменту його оприлюднення та діє до законного відновлення в Україні дії чинної Конституції України.

Голова Комітету національного порятунку Віктор Ющенко

Декрет №2 Комітету національного порятунку

Про персональний склад Комітету національного порятунку


З метою організаційного та політичного забезпечення захисту конституційних прав громадян України, захисту результатів волевиявлення результатів виборів, висловленими під час другого туру виборів, недопущення узурпації влади в Україні кримінальними кланами та керуючись підтримкою народу України, висловленою представниками усіх регіоні в України, необхідністю забезпечення нормальної життєдіяльності об’єктів соціальної сфери та підтримки громадського порядку в державі, наказую:

1. Затвердити персональний склад Комітету національного порятунку у кількості 30 осіб.

2. Персональний склад буде оголошено через засоби масової інформації.

Декрет №3 Комітету національного порятунку

Про персональний склад виконкому Комітету національного порятунку


З метою забезпечення виконання рішень Комітету національного порятунку та організації забезпечення його діяльності

1. Утворити Виконком Комітету національного порятунку.

2. Затвердити його персональний склад у кількості 15 осіб.

3. Затвердити головою виконкому Олександра Зінченка.

Декрет №4 Комітету національного порятунку

Про забезпечення правопорядку у державі


З метою забезпечення правопорядку у державі та захисту життя громадян України, наказую:

1. Утворити організацію “Народна самооборона”.

2. Покласти на “Народну самооборону” разом з органів внутрішніх справ України, СБУ обов’язок по забезпеченню правопорядку у державі.

3. Всі члени силових відомств, які переходять на сторону народу, звільняються від звинувачень у порушенні присяги чи у виконанні наказів командирів, які суперечать чинному законодавству.

Голова Комітету Віктор Ющенко

Декрет №5 Комітету національного порятунку

Про першочергові заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на свободу думки, слова та поширення інформації


У зв’язку з необхідністю інформування громадськості, забезпечення конституційного права на свободу слова і свободу думки, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, та на підставі ст. 5 та 34 Конституції України постановляємо:

1. Зобов’язати всі органи державної влади та місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів по забезпеченні права громадян на свободу думки і слова.

2. Керівникам ЗМІ, керівникам телерадіоорганізацій в своїй діяльності неухильно дотримуватись статті 34 Конституції України, законів України, які гарантують кожному право на свободу думки на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

3. Попередити керівників органів державної влади та місцевого самоврядування, телерадіоорганізацій та ЗМІ про персональну відповідальність щодо виконання цього Декрету.

Декрет №6 Комітету національного порятунку

Про першочергові заходи щодо забезпечення громадського порядку


У зв’язку з необхідністю неухильного дотримання громадського порядку під час проведення масових акцій в містах та селах України, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, на підставі статті 5 Конституції України постановляємо:

1. Зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів по забезпеченню громадського порядку, зокрема під час проведення масових акцій громадян України.

2.Визначити пріоритетними напрямки діяльності правоохоронних органів держави забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав і свобод від злочинних посягань, охорони і забезпечення громадського порядку, протидію злочинам, що посягають на життя, здоров’я, волю та гідність особи, її власність.

3.Попередити керівників правоохоронних органів усіх рівнів про персональну відповідальність щодо виконання цього Декрету.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments