Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Інформація Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України

Інформація Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України

(24.11.2004р.)

23 листопада приблизно о 13 годині група осіб, діючи у відповідь на заклики організаторів акції в підтримку В.Ющенка, увірвалися до Національного університету ім. Т.Г.Шевченка і закликали студентів приєднатися до масових заходів на Майдані незалежності

24 листопада за цим фактом Головним слідчим управлінням МВС України порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 341 Кримінального кодексу України (захоплення державних будівель та споруд).

Цього ж дня, 23 листопада, о 21 годині в столиці трапилася інша подія. Приблизно 10 тисяч осіб, втілюючи в дійсність заклики організаторів акції на підтримку В.Ющенка ( народних депутатів України Ю.Тимошенко, О.Зінченка та інших), прибули на вулицю Банкову і намагалися захопити будівлю Адміністрації Президента України.

За цим фактом 24 листопада ГСУ МВС також порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.. ст.. 15, 341 КК України (замах на захоплення будівель, де забезпечується діяльність органів державної влади).

Розслідування кримінальних справ триває.


http://mvsinfo.gov.ua/official/2004/11/112404_4.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments