Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

23.11.2004р.)

23 листопада Інтернет-видання „Обозреватель” оприлюднило інформацію про мітинг у Дніпропетровську: „сьогодні у місті обласна влада намагалася організувати мітинг на підтримку Віктора Януковича. О 14.00 на центральній площі біля Театру опери та балету влада зігнала кілька тисяч мешканців міста. Проте, як повідомляє кореспондент „Обозревателя”, запланований мітинг провести не вдалося. Учасники мітингу прийшли з помаранчевою атрибутикою і запланований владою захід перетворився у стихійну акцію протесту на підтримку Віктора Ющенка. На даний момент ...Мітингуючим не дають можливості скористатися приготовленою для виступів трибуною. На місце події прибуло чимало міліції та підрозділ „Беркут”, які заблокували доступ до трибуни і намагаються відтіснити мітингуючих з площі”. Надалі „Обозреватель” обіцяє відстежувати розвиток подій і пропонує слідкувати за поновленнями інформації на сайті.

Прикро і небезпечно, що людей намагаються ввести в оману. Адже зазначений захід вже відбувся вчора, 22 листопада. О 15 годині поблизу Театру опери та балету паралельно з мітингом на підтримку Віктора Ющенка відбувся мітинг і на підтримку Віктора Януковича. В цих заходах загалом взяли участь до 2 тисяч осіб. Порушень громадського порядку не зареєстровано. А отже силових заходів до учасників мітингу міліція не застосовувала.

Відеосюжети про цю подію транслювалися місцевими телеканалами, а інформація була розповсюджена 5-им телеканалом у вечірньому блоці новин з посиланням на кореспондента Євгена Павленка.

За інформацією ЦГЗ УМВС України у Дніпропетровській області


http://mvsinfo.gov.ua/official/2004/11/112304_2.html

Плюс:

http://www.livejournal.com/community/2004_vybory_ua/836713.html

http://www.livejournal.com/users/gree/42388.html

http://mvsinfo.gov.ua/official/2004/11/112304_2.html
Subscribe

 • Об Брексит - 9

  "What are you working on?" said Harry. "A report for the Department of International Magical Cooperation," said Percy smugly. "We’re trying to…

 • плановое хозяйство

  Из документа "Дополнительные статьи к Высочайше утвержденному 1819 года положению о Лифляндских крестьянах". Работы, отправляемые контрактною…

 • Из старых разговоров

  Для удобства, на память - старый разговор, имевший место три с лишком года назад. 2018-06-16…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment