Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

И далее там же

Офіцерський корпус Військово-Морських Сил ЗС України засудив дії командира ескадри різнорідних сил контр-адмірала Ігоря Тенюха, який виступив із заявами політичного характеру

22-11-2004

Сьогодні, 22 листопада, у м. Севастополі були проведені збори Голів офіцерських зборів Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Під час заходу була ухвалена резолюція в якій військові моряки дали оцінку діям командира ескадри різнорідних ВМС Збройних Сил України контр-адмірала Ігоря Тенюха. В порушення положень Кодексу честі офіцера ЗС України, він, не маючи повноважень, виступив із публічними заявами політичного характеру.

"У той час, коли Військово-Морські Сили успішно завершили 2004 навчальний рік, виконують заходи підготовчого періоду, спрямовують зусилля на підтримання бойової та мобілізаційної готовності, відновленні бойових кораблів, - йдеться у резолюції, - заява контр-адмірала Ігоря Тенюха викликала відверте обурення всього офіцерського складу ВМС України. Офіцери, командири кораблів ескадри не розуміють та не поділяють дій свого командира".

В ухваленому зборами офіцерів документі також наголошується, що в угоду особистим політичним амбіціям контр-адмірал Ігор Тенюх закликав військовослужбовців не виконувати злочинних наказів - яких ніхто не віддавав.

Оцінюючи дії представника вищого офіцерського складу, збори офіцерів також відзначили: "Своїм вчинком він заплямував честь і гідність адмірала, що не може бути сумісним не тільки з виконанням посади командира об'єднання, а й взагалі з високим званням Офіцера Збройних Сил України".

Разом з цим, офіцери вітчизняних Військово-Морських Сил наголосили, що бути вірним присязі - означає чесно виконувати військовий обов'язок, зміцнювати боєготовність сил, забезпечувати статутний правопорядок.

"Кодекс честі зобов'язує кожного офіцера уникати втручання у політику, - йдеться у резолюції. - Якщо хтось бажає реалізувати свій потенціал у політичній площині, він повинен чітко визначитися з пріоритетами та прийняти відповідне рішення щодо подальшого перебування у лавах збройних Сил, і лише після цього реалізовувати в повному обсязі своє конституційне право на політичну діяльність".

Звертаючись до офіцерського корпусу Збройних Сил України, голови офіцерських зборів Військово-Морських Сил ЗС України закликали колег неухильно виконувати свій конституційний обов'язок і не допустити втягування Збройних Сил у політичну боротьбу.


http://www.mil.gov.ua/index.php?part=news&sub=read&id=4548
Subscribe

 • Разговор с продолжением через четыре с половиной года

  January 17 2015 kislin Доброго времени суток. Борис, мне в работе Вайнберга 'Hitler's foreign policy' попалось утверждение о том,…

 • служба цитат

  Anton Karpov Сергей Цирель -- В вопросах юриспруденции больше доверяю юристам чем историкам : "бывший генпрокурор РФ Казанник, супер-либерал, один…

 • Откуда дровишки?

  Добрался до книги Александра Черкасова "Оккупация Одессы. Год 1941" (Одесса. Optimum. 2007). На страницах 78-79 он пишет о том, что, дескать,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments