Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

На других сайтах

ЗАЯВА УПРАВЛІННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

21-11-2004

21 листопада на брифінгу в штабі кандидата в Президенти України Віктора Ющенка народний депутат України Петро Порошенко зробив заяву про те, що до Києва, зокрема, рухається бронетанкова колона з місця дислокації Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України "Десна".

У зв'язку з цим Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено заявити, що дана заява народного депутата України Петра Порошенка не відповідає дійсності і є провокаційною.

Станом на 19.30 21 листопада всі з'єднання, частини та підрозділи Збройних Сил України перебувають у пунктах постійної дислокації. Вся штатна броньована техніка знаходиться у парках військових частин і надійно охороняється.

Слід нагадати, що Збройні Сили у своїй діяльності керуються виключно Конституцією України, Законом України "Про Збройні Сили України" та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема, статтею 1 Закону України "Про Збройні Сили України" визначено, що Збройні Сили України - це "військове формування, на яке покладені оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Збройні Сили України не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів державної влади чи перешкоджання їх діяльності. Ніякі надзвичайні обставини, накази чи розпорядження командирів і начальників не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій по відношенню до цивільного населення, його майна та навколишнього середовища".

Управління прес-служби Міністерства оброни України розцінює заяву народного депутата України Петра Порошенка як таку, що спрямована на дестабілізацію ситуації в країні, свідоме залякування суспільства та дискредитацію військовослужбовців Збройних Сил України в очах власного народу.


http://www.mil.gov.ua/index.php?part=news&sub=read&id=4540
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments