Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Министр обороны Украины

О российской группировке:

«На північному, північно-східному та південному напрямках поблизу кордонів з Україною не виключається створення оперативно-тактичних угруповань російських військ та тривають провокації Росії у східних та південних регіонах України з метою створення умов для повторення «кримського сценарію» на зазначених територіях», - сказав Тенюх.

Водночас він наголосив, що наступальні угруповання російських військ на сьогодні не створені. «Загальна чисельність угруповань військ РФ на цих напрямках може становити понад 60 тис. осіб», - додав в.о.Міністра.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247106445


О национальной гвардии:

Вопрос: Сколько человек уже записалось в Национальную гвардию?

Ответ: Несколько дней назад было более 40 тыс. человек, которые вызвались и уже записались в военных комиссариатах. Сейчас идет их призыв и введение в части, которые будут сформированы в составе Национальной гвардии.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247105686


*******

Похоже, эта национальная гвардия уже используется:

«Прикордонники та сили Національної гвардії зараз не допускають проходу через кордон з території Російської Федерації цивільного населення з сумнівними намірами», - повідомив Міністр.

За його словами, щодня на територію України не допускаються сотні таких людей.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247106422


А согласно (медленно) бегущей строке на головной странице пограничной службы Украины - http://dpsu.gov.ua - за прошлые сутки не пропущено 415 граждан России.

***

Энигматичное заявление министра обороны Украины о том, что достигнута договоренность о недопущении провокаций против украинских военных в Крыму до 21 марта - http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=247107077
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 18 comments