Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Генеральная прокуратура Украины - или компромат.уа?

[06/12/2004]

Лазаренко повертається?

Проблема екстрадиції в Україну екс-прем’єр-міністра Павла Лазаренка може вирішитися сама собою. Пан Лазаренко, обвинувачений у скоєнні низки тяжких злочинів, обіцяє добровільно повернутися в країну. І про це повідомляють ЗМІ. Щоправда, повернеться екс-прем’єр лише за умови приходу до влади команди Віктора Ющенка. Бо саме з цією командою він пов’язує можливість зняття з себе усіх обвинувачень.

Отже, Павло Лазаренко сподівається, що за нової влади участь у замовному вбивстві вже не буде розцінюватися як злочин? І вірить у те, що розкрадання державних коштів буде заохочуватися? Певно, у нього є підстави для подібних висновків, адже за нової влади країною правитимуть його найближчі соратники.

У Генеральної прокуратури залишається лише одне запитання: куди подіне новий Генеральний прокурор, на призначення якого так розраховує Павло Лазаренко, сотні томів кримінальної справи, у яких задокументовано численні злочини особисто екс-прем’єра, а також його соратників і соратниць?

Автор: Прес-служба Генеральної прокуратури України


http://www.gpu.gov.ua/ua/news.html?id=986

Жаль, им никто не объяснил, что в заявлениях государственных учреждениях лучше обходиться без вопросительных знаков. Смешение стилей.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments