Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

Продолжение диалога

Коментар Прес-служби МЗС України

Міністерство закордонних справ України уважно поставилось до факту появи коментарю офіційного представника МЗС РФ Олександра Яковенка щодо "серйозних перешкод роботі представників російських засобів масової інформації, які перебувають в Україні", "погроз фізичної розправи" та "фактів зриву передач в прямому ефірі".

У зв'язку з цим МЗС України негайно звернулося до Посольства РФ в Україні, а також керівників акредитованих в нашій державі провідних російських ЗМІ з проханням повідомити про факти можливих утисків або перешкоджання діяльності російських журналістів, оскільки станом на 1 грудня ц.р. до Прес-служби МЗС не надходило жодної інформації з цього приводу.

У відповідь Посольство РФ у Києві не надало таких даних, пообіцявши, водночас, звернутися до Департаменту інформації і друку МЗС РФ для з'ясування, які саме факти мав на увазі офіційний представник МЗС РФ. У свою чергу, МЗС України доручило Посольству України в РФ також звернутися до Департаменту інформації і друку МЗС РФ для отримання відповідних роз'яснень.

Питання забезпечення вільної та безперешкодної діяльності представників іноземних ЗМІ є одним із пріоритетів роботи Міністерства закордонних справ України. На адресу МЗС не надходило скарг на умови роботи від акредитованих в Україні представників іноземних mass-media. В разі, якщо такі звернення матимуть місце, МЗС буде готове дуже уважно працювати з кожним із них.


http://www.mfa.gov.ua/information/card.shtml?mfa/2004/12/0101.html
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments