Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

И далее там же

Офіцерський корпус Військово-Морських Сил ЗС України засудив дії командира ескадри різнорідних сил контр-адмірала Ігоря Тенюха, який виступив із заявами політичного характеру

22-11-2004

Сьогодні, 22 листопада, у м. Севастополі були проведені збори Голів офіцерських зборів Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Під час заходу була ухвалена резолюція в якій військові моряки дали оцінку діям командира ескадри різнорідних ВМС Збройних Сил України контр-адмірала Ігоря Тенюха. В порушення положень Кодексу честі офіцера ЗС України, він, не маючи повноважень, виступив із публічними заявами політичного характеру.

"У той час, коли Військово-Морські Сили успішно завершили 2004 навчальний рік, виконують заходи підготовчого періоду, спрямовують зусилля на підтримання бойової та мобілізаційної готовності, відновленні бойових кораблів, - йдеться у резолюції, - заява контр-адмірала Ігоря Тенюха викликала відверте обурення всього офіцерського складу ВМС України. Офіцери, командири кораблів ескадри не розуміють та не поділяють дій свого командира".

В ухваленому зборами офіцерів документі також наголошується, що в угоду особистим політичним амбіціям контр-адмірал Ігор Тенюх закликав військовослужбовців не виконувати злочинних наказів - яких ніхто не віддавав.

Оцінюючи дії представника вищого офіцерського складу, збори офіцерів також відзначили: "Своїм вчинком він заплямував честь і гідність адмірала, що не може бути сумісним не тільки з виконанням посади командира об'єднання, а й взагалі з високим званням Офіцера Збройних Сил України".

Разом з цим, офіцери вітчизняних Військово-Морських Сил наголосили, що бути вірним присязі - означає чесно виконувати військовий обов'язок, зміцнювати боєготовність сил, забезпечувати статутний правопорядок.

"Кодекс честі зобов'язує кожного офіцера уникати втручання у політику, - йдеться у резолюції. - Якщо хтось бажає реалізувати свій потенціал у політичній площині, він повинен чітко визначитися з пріоритетами та прийняти відповідне рішення щодо подальшого перебування у лавах збройних Сил, і лише після цього реалізовувати в повному обсязі своє конституційне право на політичну діяльність".

Звертаючись до офіцерського корпусу Збройних Сил України, голови офіцерських зборів Військово-Морських Сил ЗС України закликали колег неухильно виконувати свій конституційний обов'язок і не допустити втягування Збройних Сил у політичну боротьбу.


http://www.mil.gov.ua/index.php?part=news&sub=read&id=4548
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments