Boris Lvin (bbb) wrote,
Boris Lvin
bbb

На других сайтах

ЗАЯВА УПРАВЛІННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

21-11-2004

21 листопада на брифінгу в штабі кандидата в Президенти України Віктора Ющенка народний депутат України Петро Порошенко зробив заяву про те, що до Києва, зокрема, рухається бронетанкова колона з місця дислокації Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України "Десна".

У зв'язку з цим Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено заявити, що дана заява народного депутата України Петра Порошенка не відповідає дійсності і є провокаційною.

Станом на 19.30 21 листопада всі з'єднання, частини та підрозділи Збройних Сил України перебувають у пунктах постійної дислокації. Вся штатна броньована техніка знаходиться у парках військових частин і надійно охороняється.

Слід нагадати, що Збройні Сили у своїй діяльності керуються виключно Конституцією України, Законом України "Про Збройні Сили України" та іншими нормативно-правовими актами. Зокрема, статтею 1 Закону України "Про Збройні Сили України" визначено, що Збройні Сили України - це "військове формування, на яке покладені оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Збройні Сили України не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів державної влади чи перешкоджання їх діяльності. Ніякі надзвичайні обставини, накази чи розпорядження командирів і начальників не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій по відношенню до цивільного населення, його майна та навколишнього середовища".

Управління прес-служби Міністерства оброни України розцінює заяву народного депутата України Петра Порошенка як таку, що спрямована на дестабілізацію ситуації в країні, свідоме залякування суспільства та дискредитацію військовослужбовців Збройних Сил України в очах власного народу.


http://www.mil.gov.ua/index.php?part=news&sub=read&id=4540
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments